Ochrona fizyczna

Firma nasza dysponuje całodobowym Stanowiskiem Dowodzenia oraz Grupami Interwencyjno – Patrolowymi, które czynnie wspierają pracowników ochrony fizycznej na obiektach. Pracownicy na obiektach ochrony fizycznej są stale kontrolowani przez podjazdy Grup Interwencyjnych.

tabor

Tabor transportowy naszej firmy.

Obiekty ochrony fizycznej wyposażamy w systemy kontroli pracowników „ACTIV GUARD”. System ten poprzez GPRS przesyła sygnały (w systemie on-line) na Stanowisko Dowodzenia. Pracownik ochrony patroluje obiekt w odstępach czasowych ustalonych przez właściciela obiektu. Niepojawienie się pracownika w określonym miejscu i czasie powoduje alarm na Stanowisku Dowodzenia. Dyżurny Stanowiska Dowodzenia niezwłocznie wysyła na obiekt Grupę Interwencyjną, której zadaniem jest ujawnienie przyczyny braku rejestracji w systemie „ACTIV GUARD”. W sytuacjach zagrożenia pracownicy Grupy Interwencyjnej interweniują, wspomagają lub zastępują pracownika ochrony.

pracownicy

Nasi pracownicy na obiekcie.

budka Naszym Klientom dajemy możliwość śledzenia na bieżąco rejestru logowań naszych pracowników w systemie „ACTIV GUARD” np. drogą mailową lub podgląd on-line. Istnieje możliwość dowolnego ustalenia trasy punktów kontroli jak i ich ilości.

Koszt roboczogodziny niekwalifikowanego pracownika ochrony wynosi od 18 PLN do 20 PLN + 23% VAT.
Koszt roboczogodziny kwalifikowanego pracownika ochrony wynosi od 25 PLN + 23 % VAT